Sypo s.r.o.

PÉČE O ŠPERKY

  • Používat šperky k účelům, ke kterým jsou určeny, tzn. k účelům ozdobným, okrasným a společenským. V žádném případě je nenosit při těžké manuální práci, práci na zahrádce, vaření, praní atd. Většinu šperků je vhodné odkládat před spaním.

  • Chránit šperky před chemickými vlivy např. při barvení vlasů, trvalé ondulaci, práci v laboratoři, lázeňských procedurách, před kosmetickými přípravky nebo parfémy atd. (obzvláště citlivé jsou perly).

  • Chránit šperky před nárazy a mechanickým poškozením.

  • Občas šperky vyčistit přípravky k tomu určenými (hadříky, lázně) nebo je nechat vyčistit v zlatnické provozovně, zejména pokud se jedná o šperky s pravými kameny.

  • Veškeré opravy poškozených šperků svěřte odborné klenotnické provozovně.

 

Oxidace, která se projevuje černáním stříbra, není výrobní vadou. Jedná se o přirozenou chemickou reakci způsobenou výskytem různých chemických látek v ovzduší. Zvýšení této oxidace podporují zejména sloučeniny s obsahem síry v ovzduší, prací prostředky, kosmetické přípravky atd. K uvedení do původního stavu stačí vyčištění stříbra přípravky k tomu určenými. Při dodržováni těchto zásad Vám budou šperky přinášet radost a potěšení.

Záruční doba na výrobní vady šperku je 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobků způsobené jejich častým užíváním a samozřejmě na jakékoli mechanické poškození. V případě výrobní vady, kterou lze odstranit, bude vada bezplatně, včas a řádně odstraněna. Jde-li o výrobní vadu, kterou nelze odstranit a která bráni tomu, aby výrobek byl řádně užíván, máte nárok na jeho výměnu nebo vrácení peněz.

 

obr-levy.jpg

ZLATNICTVÍ - SYPO

PRODEJNA
Litvínov
Náměstí Míru 336
Tel.: + 420 476 731 296

SÍDLO
Praha 5
Na Václavce 23
Tel.: +420 251 565 272

lang-en

http://www.puncovniurad.cz/cz/eshops_list.aspx

REFERENCE

příspěvků: 47

Návštěvnost stránek

066082
dole.jpg